این مجموعه در سال ۱۳۸۹ در تهران شهرک صنعتی چهاردانگه فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تولید و عرضه پروفیل های آلومینیومی و یراق آلات مربوط آغاز کرد .

این شرکت در سالیان گذشته توانست تجربیات زیادی را در زمینه انواع مقاطع آلومینیومی کسب نماید که این تجربیات در اصناف مختلف مانند پروفیل های میزهای ال سی دی و متعلقات آن و پروفیل های مربوط به کابینت و دکوراسیون داخلی و یراق آلات متعلق به کابینت گذراند و مدتی را در زمینه تولیدات دستگیره های آلومینیومی پشت سر گذاشت و به مرور زمان و گذر از فراز و نشیب های فراوان و کسب تجربه های تلخ و شیرین بسیار موفق شد پس از ۳ سال در شهرک صنعتی چهاردانگه و مدتی دایر کردن دفتر در میدان حسن آباد تهران کار را گسترش دهد.

در سال ۹۳ اقدام به احداث کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد کرد و توانست این فرایند را با موفقیت پشت سر بگذارد.
ساخت بلند ترین کوره رنگ و توانایی انجام رنگ آمیزی پروفیل های آلومینیومی در ابعاد ۸/۵۰ افتخاری بود که توانستیم در مساحتی به طول ۲۵۰۰ متر انجام دهد.
در چند سال اخیر با مشورت کارشناسان و متخصصان و صاحب نظران در زمینه آلومینیوم برای رفع معایب و نقائص توانست به نقطه مطلوبی برسد و هم اینک با ظرفیت متوسط تولید روزانه ۴ تن پاسخگوی شما عزیزان باشد.

پیام مدیریت محترم سام آلومینیوم:

با سلام خدمت همه همکاران عزیز که افتخار آشنایی و شاید توفیق همکاری با شما را داشتیم.

مدیر این مجموعه (سام آلومینیوم) برای راحتی و آسایش شما عزیزان و ارتباط بهتر با شما این سایت را راه اندازی نموده است، امیداورم بتوانیم در این مجموعه خدمات خوبی را به شما ارایه داده و صرف نظر از شعار باعث رضایت و جلب نظر شما گردیم.

ضمناً هرگونه انتقاد و پیشنهادی را بعد از رویت سایت به دیده منت نهاده و به گوش جان می پذیریم، قطعا نظرات سازنده شما ما را در ارتقاء و پیشرفت کمک خواهد کرد.

 

هدف یک
ضمن پذیرش استقرار نظام مدیریت کیفیت ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO به عنوان یک تصمیم راه بردی، تمام منابع لازم جهت اجرای کارها و اثر بخشی آن را تامین نموده و رعایت اصول ذیل را بر خود و کلیه پرسنل لازم می داند ۱)تلاش جهت تامین رضایت مشتریان سازمان به طوری که نام مجتمع صنعتی صـــام تداعی کننده کیفیت و اطمینان برای مشتریان باشد. رعایت اصول ذیل در این راستا سرلوحه کلیه فعالیت ها خواهد بودارائه خدمات پوشش های آندایز و رنگ با بالاترین کیفیت با استفاده از دانش روز و مواد اولیه مرغوب در حد استاندارد‌های جهانی و تامین کلیه نیازمندی های کیفی و رعایت مصالح مشتریانتحویل به موقع پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان در خصوص نوع پوشش
هدف دو
تلاش مستمر در جهت جایگزین کردن سیستم های جدید و استاندارد روز اروپا به جای سیستم های سنتی قدیمی
هدف سه
تلاش جهت ارائه نرم افزار سیستم های تولیدی مجتمع صـــام برای مشتریان
هدف چهار
نگرش سیستمی در اداره سازمان، توجه به بهبود مستمر و حرکت در مسیر هم افزایی فرایند ها
هدف پنج
افزایش سطح دانش پرسنل در کلیه سطوح از طریق آموزش مداوم
هدف شش
تصمیم گیری بر پایه اطلاعات واقعی حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها
هدف هفت
ترویج فرهنگ مشارکت و کارهای تیمی
هدف هشت
برنامه‌ریزی همکاری بلند مدت با تامین‌کنندگان سازمان با نگرش مفید
هدف نه
رعایت دقیق اصول ایمنی و بهداشت صنعتی و به حداقل رساندن ریسک‌های ایمنی و بهداشتی پرسنل و سایر مراجعه‌کنندگان به سازمان
هدف ده
توجه به نظم و تربیت در انجام امور و اجرای سیستم ساماندهی محیط کار S5 در کلیه فضاهای کاری سازمان

 
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟