آدرس: اتوبان قم-تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، خیابان فروردین جنوبی، پلاک 23

ایمیل: samaluminiumiranian@gmail.com 

تلفن : ۰۲۱۵۶۲۳۵۶۸۶

  • 0
bg_image
ارسال شده توسط

روح الله محمدی

درباره نویسنده

کارشناسان تولید محتوا سام آلومینیوم

authourimage

کارشناسان تولید محتوا سام آلومینیوم سام آلومینیوم مفتخر است که در حوزه صنعت اطلاعات تخصیی و جذاب را در اختیار علاقمندان قرار دهد. در صورتی که در حوزه ای نیاز بیشتر به اطلاعات کاربردی دارید با ما در تماس باشید.

همه مطالب من

برچسب ها

چراغ خطی در روشنایی مدرن
تجربه روشنایی مدرن با چراغ خطی یکی از جذاب ترین و الهام‌بخش‌ترین تکنیک‌های روشنایی در طراحی داخلی و معماری امروزی است. این تکنیک از نور مستقیم و شفاف چراغ‌ها برای ایجاد خطوط نورانی استفاده می‌کند که در ساختمان و فضاها طرح‌بندی می‌شوند. ما در این مقاله تجربه روشنایی مدرن با چراغ خطی را به صورتی شرح می دهیم که قسمتی از لذت آن را حس کنید.

تجربه روشنایی مدرن با چراغ خطی

فضاهای باز و دکوراسیون داخلی می تواند هدف طراحی این نوع از روشنایی باشند. احساسی از فضایی باز و دکوراسیون داخلی به بیننده می دهد احساسی مطلوب و دلنشین است. روشنایی مدرن حسی آرامشی را به مخاطب هدیه می دهد که از منظم بودن و هماهنگی و یکدستی آن ناشی می شود.
  • تحت تاثیر قرار دادن با چراغ خطی

با چراغ خطی قادر خواهید بود فضاها را تحت تأثیر قرار دهید و با ترکیب نور و سایه، جلوه های ویژه‌ای ایجاد کنید که بر تجربه بصری افراد تأثیر بگذارید.
  • حرکت و ریتم در روشنایی مدرن

با استفاده از تکنیک روشنایی مدرن با چراغ خطی، می‌توان در فضاهای داخلی عمق، حرکت و ریتم را به وجود آورد. می توانیم تجربه‌ای دینامیک و پویا با روشنایی مدرن برای افراد فراهم کرد. روشنایی مدرن به طراحان و معماران امکان می‌دهد تا با استفاده از خطوط نورانی، ابعاد فضاها را تا حداکثر ارزش بدهند و جلوه‌ای مینیمالیستی و هنری را خلق کنند.
  • استفاده از ترکیب رنگ های متنوع در چراغ خطی

تجربه روشنایی مدرن در کنار ایجاد جلوه‌های زیبایی و استفاده از رنگ‌های گوناگون، تأثیر مستقیم و غیرمستقیم بر روی روحیه و احساسات افراد را نیز دارد.
  • صرفه جویی در مصرف برق چراغ خطی

تکنولوژی به کار رفته در ال ای خطی که با عنوان اس ام تی شناخته می شود. باعث کاهش مصرف برق در منازل می شود. البته این کاهش به همراه مطلوبیت نور است. زیرا مقدار لوکس نوری که به فضا می دهد مناسب و طبق استانداردهای طراحی است.
  • دوام و طول عمر

صنعت روشنایی در دهه های اخیر تحولات خوبی داشته است. لامپ های رشته ای با طول عمری پایین به لامپ کم مصرف تبدیل شدند البته در لامپ های رشته ای تنگستن استفاده شده باعث کم بودن عمر آن شده بود.   استفاده از تکنیک روشنایی مدرن با چراغ خطی به طراحان و معماران امکان می‌دهد تا فضاهای متنوعی را ایجاد کنند، از جمله فضاهای کاری، مسکونی، تجاری و عمومی. این تکنیک باعث می‌شود تا روشنایی به عنوان یک عنصر معماری مستقل در نظر گرفته شود. روشنایی مدرن می تواند تأثیر قابل توجهی در تجربه مطلوب کاربران و کاربردی بودن فضاها داشته باشد.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست‌های مرتبط