آدرس: اتوبان قم-تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، خیابان فروردین جنوبی، پلاک 23

ایمیل: samaluminiumiranian@gmail.com 

تلفن : ۰۲۱۵۶۲۳۵۶۸۶

  • 0
bg_image
ارسال شده توسط

روح الله محمدی

درباره نویسنده

کارشناسان تولید محتوا سام آلومینیوم

authourimage

کارشناسان تولید محتوا سام آلومینیوم سام آلومینیوم مفتخر است که در حوزه صنعت اطلاعات تخصیی و جذاب را در اختیار علاقمندان قرار دهد. در صورتی که در حوزه ای نیاز بیشتر به اطلاعات کاربردی دارید با ما در تماس باشید.

همه مطالب من

برچسب ها

نورپردازی-با-لاین-نوری

نورپردازی با لاین نوری یک روش شیک و زیبا برای ایجاد جلوه‌های نورانی در فضاهای داخلی و خارجی است. اجرای نورپردازی با لاین نوری به چندین مرحله تقسیم می‌شود.

مراحل اجرای نورپردازی با لاین نوری

در زیر توضیحاتی درباره هر یک از این مراحل آمده است که با اجرای هر یک از این مراحل می توانید دکوراسیون زیبا و فاخری برای منزل و محل کار خود ایجاد کنید.

  • برنامه‌ریزی و طراحی نورپردازی با لاین نوری

این مرحله شامل برنامه‌ریزی دقیق و طراحی نورپردازی است. در این مرحله، می‌بایست مکان‌های مناسب برای نصب لاین نوری، نوع و قدرت نور مناسب، الگوها و جزئیات دیگر تعیین شوند. به عنوان مثال میزان بازده نوری که در فضای مورد نظر نیاز است باید محاسبه گردد.

فضایی که قرار است لاین نوری اجرا شود هم به همین ترتیب معین می شود. اگر کابینت است از لاین نوری های نوری تک لاین که معمولا کدهای SL 11, SL 12, SL 13, SL 14, SL 15, SL 16, SL 17 , SL 18 استفاده می شود. گفتنی است که SL 18 تک لاین قرنیزی است که در نبش نصب می شود.

  • نصب سیستم

پس از برنامه‌ریزی، سیستم نورپردازی با لاین نوری نصب می‌شود. این شامل نصب کابل‌ها، قطعات نوری و تجهیزات کنترلی است. از جمله تجهیزاتی که در چراغ خطی استفاده می شود ال ای دی خطی که با تکنولوژی SMT ساخته شده اند؛ است. به قطعاتی که در این بین استفاده می شود SMD می گویند. زیرا با تکنولوژی SMD ساخته شده است.

پروفیل آلومینیوم لاین‌های نوری توسط تولیدکنندگان آلومینیوم تولید و سپس دیفیوزر روی آن نصب می شود.لاین های نوری می‌توانند در اماکن مختلف نصب شوند، مانند زیر سقف، روی دیوارها، روی کف و غیره.

  • نورپردازی با لاین نوری و قرار دادن الگوها

پس از نصب، می‌توانید الگوها و الگوهای نوری را در سیستم قرار دهید. این الگوها می‌توانند شامل رنگ‌ها، تغییرات نورپردازی و الگوهای منحصر به فرد باشند.

  • نصب کنترل‌کننده

اگر سیستم نورپردازی شما دارای ویژگی‌های قابل تنظیم می‌باشد، ممکن است نیاز به نصب یک کنترل‌کننده داشته باشید. این کنترل‌کننده می‌تواند یک ریموت کنترل، یک سیستم کنترل هوشمند یا یک کنترل از طریق موبایل باشد. با استفاده از کنترل‌کننده، می‌توانید رنگ، شدت و الگوهای نور را تنظیم کنید.

  • آزمایش و راه‌اندازی

پس از نصب و قرار دادن الگوها، سیستم را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی عمل می‌کند. این شامل بررسی کابل‌ها، برقراری اتصالات و اجرای تست‌های کنترلی است.

کلام آخر نورپردازی مدرن با چراغ خطی

مهمترین نکته در نورپردازی با لاین نوری این است که باید با احتیاط و توجه به اصول ایمنی انجام شود. همچنین، برای بهره‌برداری بهینه از این سیستم، می‌توانید با متخصصین نورپردازی و تکنسین‌های حرفه‌ای همکاری کنید. متخصصین نورپردازی ترجیح می دهند که لاین نوری را از تولیدکنندگان تهیه کنند. زیرا کیفیت لازم را می توانند از آنها مطالبه کنند.

یکی از مزایایی که باعث می شود متخصصین لاین های نوری را از تولید کننده تهیه کنند این است که تحویل به صورت امن صورت می گیرد. بار آلومینیوم در هنگام حمل می بایستی از مراقبت لازم برخوردار باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست‌های مرتبط