تجربیات مشتریان ایده پرداز شرکت ما

تجربیات مشتریان ایده پرداز شرکت ما موضوع نوشته ای است که می خواهم برایتان بنویسم:

دیدگاه مشتری نسبت به شرکت سام آلومینیوم ایرانیان

روزی یکی از مشتری ها به دفتر طراحی و دیزاین کابینت آشپزخانه ای که دارم آمد و گفت می خوام آشپزخانه ای برام طراحی کنید که کاملا مدرن به نظر برسه! خلوت باشه ولی در عین حال همه چیزهایی که می خوام دم دستم باشه.

هر موقع برای سفارش خودم با مشتری ها ارتباط برقرار می کنم. درس های جدید یاد می گیرم که چطور می تونم بر اساس سلایق اونها طرح های جدید بگیرم گاهی این دغدغه هامو با تولید کننده های پروفیل درمیون می ذارم و میگم که می خوام چنین پروفیلی سفارش بدم و نقشه اش را که میدم. خیلی برام مهمه که با یه نگاه متفاوت مثل خود من به موضوع نگاه کنه!

تجربه خوبی با یک تولید کننده داشتم خیلی برام لذت بخش بود. آخه می دونی داشتن یه همچین کسی که با مشتری تعامل داره خیلی عالیه، ما اصطلاحا تجارت مون B2C ولی تولید کننده ها B2B و خیلی از آنها اونا آنقدر سرشون شلوغه که فرصت ندارد با کسی که می خواد کار جدید بکنه و طرح جدید بزنه سر و کله بزنن. به نظرم پیدا کردن یه تولید کننده برای مقاطع خاص که همیشه پشتیبان خوبی برات باشه یه فرصته، یه امتیازه…

 من خیلی دوست دارم این شرکتی که الان دارم باهاش کار می کنم را حفظ کنم تا بتونم تمام ایده هایی که دارم را برای مشتری هام عملی بکنم.

           شرکت تولیدی که پشتیبانت باشه گاهی مثل پدر برات عمل می کنه و همیشه پشتت بهش گرمه…

تجربیات مشتریان ایده پرداز شرکت

 

خط رنگ پودری الکترواستاتیک (1)
خواندن

اگر شما هم وضعیت مشابه این چنینی مشتریان ما را دارید که روزانه با آنها توفیق آشنایی و ادامه کار داریم. خوشحال می شویم که به شرکت سام آلومینیوم ایرانیان سری بزنید و مقاطع خاص خود را سفارش بدهید. ما حتی برای کوتاه کردن فارآیند تولید در چنین سالی با موافقت مدیرعامل شماره او را هم در اختیار مشتریانی که وضعیت بالا را دارند در اختیار قرار می دهیم.

داشتن ارتباط متقابل، دغدغه های مشترک گاهی خیلی می تواند برای همه ما کمک کننده باشد. وقتی که با برخی از این افراد داخل کارخانه جلسه داریم. از مصاحبت شون لذت می بریم بعد از مدتی رفاقتی برقرار می شود و دیگه کارها خیلی سریع و صمیمانه ادامه پیدا می کند. انگیزه پیدا کردم که بنویسم برای کسانی که شاید دوست داشته باشند.

پیشنهاد همکاری با مشتری خلاق:

در دنیای پر سر و صدای صنعت و تو دنیایی که از دور، خشن دیده میشه توی شهرک صنعتی شمس آباد، کسانی را پیدا کنند. که می تونن براشون مثل یه دوست و همراه و همچنین کسی که استقبال می کند از ایده های جدید، مقاطع جدید و خاص و تولید آنها، دنیایی که حالا دهکده جهانی شده است. فرصتی برای ما پیش آورده تا بتونیم همه تجربیات را انتقال بدیم، شما می تونید با یک بار تجربه در این زمینه تصمیم بگیرید که آیا ادامه بدهید.

این مطلبی که خوندید چقدر به واقع نزدیکه، تازه بعد از اون هم به این نتیجه می رسید که چقدر خوبه که سایت یه شرکت می تواند تجربیات مشتری را برای شما به نمایش بگذارد و به شما این فرصت را بده تا بتوانید پیشرفت کنید ولی این بار با یک پشتیبان مناسب!

اگر مطلب بالا را خواندید وکار شما صنعت آلومینیوم است و مقاطع خاصی را دارید که می خواهید تولید کنید مثلا صنف کابینت، آسانسور، هواسازها، کرکره های برقی و… صنف هایی هستند که تا به حال رفیق های خوبی برای هم بوده ایم. حالا بیایید با هم این فرصت را از دست ندهیم.

شماره ی مدیر عامل را در این نوشته هم می گذارم تا تماسی بگیرید و با ایشون صحبت بکنید. (09125539005) و ببینید که می توانید در هر صنعتی گاهی برای خودتان فرصت ایجاد کنید.

به قول مشتری مون که می گفت: “گاهی قدم اول سخته و بعدش روند کار رضایت بخش تر میشه” 

ما همیشه منتظر پیشرفت و موفقیت شما هستیم.

ما را در آپارات دنبال کنید

راه اندازی دفتر اداری و تجاری شرکت سام آلومینیوم
خواندن

اینستاگرام سام آلومینیوم

شاید برای شما هم جالب باشد

هیت سینک

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *