خرید پروفیل لاین نوری از تولیدکننده

سام آلومینیوم، ارائه دهنده انواع تجهیزات لاین نوری شامل پروفیل، دیفیوزر، LED و یراق‌آلات

شرایط ویژه برای مراکز فروش لاین نوری و مجریان روشنایی

فروش عمده انواع لاین نوری توکار، روکار و آویز

مزایای محصولات سام آلومینیوم برای کسب و کار شما چیست؟

قیمت مناسب

بهره‌مندی از قیمت مناسب با خرید بدون واسطه از تولیدکننده 

تنوع محصولات

تنوع مدل در انواع پروفیل‌های لاین نوری سام آلومینیوم

ضمانت کیفیت

کیفیت عالی پروفیل‌های لاین نوری ساخته با دیفیوزر پلی کربنات

لاین نوری کیفیت عالی و قیمت مناسب

دکوراسیون مدرن و شیک با لاین نوری اجرا می شود. برای طراحی، تهیه و اجرا لاین نوری یا چراغ خطی لازم است مواردی مانند طراحی مدرن، خرید از تولید کننده، تنوع محصولات و کیفیت عالی پروفیل و دیفیوزر را مد نظر داشته باشید.
خرید از تولیدکننده لاین نوری در ایران
100%
تنوع پروفیل های آلومینیوم چراغ خطی
100%
کیفیت عالی پروفیل آلومینیوم، دیفیوزر
100%
رضایتمندی مشتریان از کیفیت و تنوع محصولات
100%

انواع محصولات سام آلومینیوم

لاین نوری توکار

لاین نوری توکار داخل کناف نصب می شود و معمولاً لبه دار است. SL 11 و SL 12 و SL 17 و SL 21 و SL 31 و SL 41 و SL 51 از این نمونه هستند.

لاین نوری روکار

این نوع از لاین نوری بدون لبه است و همچنین پایه و فنر ندارد. SL 23 و SL 33 و SL 43 و SL 53 از این نمونه و برخی مانند SL 18 و SL 184 قرنیزی و نبشی هستند.

لاین نوری آویز

زیباترین نوع لاین نوری طرح آویز آن است که می توان به کدهای SL 24 و SL 241 و SL 242 و SL 342 و SL 441 اشاره کرد که با بست و سیم به سقف متصل می شود.

LED

LED مورد استفاده در پروفیل چراغ خطی به صورت Strips یا ماژول در بازار موجود است که مزایای منحصر به خود را دارند. کیفیت، نور، دوام، تراکم از جمله موارد مهم هستند.

دیفیوزر

دیفیوزرها کاربردهای متنوعی دارند مثلا سفید، شیری، تیره و... هستند. از طرفی مواد تشکیل دهنده آن متفاوت است مانند پلی متیل کربنات، پلی استیلن و.. است.

یراق آلات

یراق لاین نوری شامل پایه و فنر، سیم ها لاین نوری آویز، انواع درپوش ها با رنگ های متنوع لاین نوری روکار و توکار که به صورت مجزا طراحی و ساخته شده اند.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

انواع محصولات لاین نوری

پروژه های اخیر
چراغ مگنتی نقطه ای کتابی 12 وات

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

انواع محصولات لاین نوری

پروژه های اخیر

چرا ما را انتخاب کنید؟

با توجه به طراحی دکوراسیون، تکمیل شدن لاین نوری برای توزیع، کیفیت عالی، امکان تبادل نظر با تولیدکننده برای سفارش های متنوع، امکان برش و جوش به سلیقه و دلخواه شما، بهره گیری از درپوش های منحصربفرد پروفیل های چراغ خطی، ارسال ایمن به اقصی نقاط کشور فقط برخی از مزیت های همکاری و خرید با سام آلومینیوم است. در قسمت زیر تنوع محصولات را اشاره می کنیم تا انتخاب بهتر و به صرفه ای داشته باشید.