امروزه پرده های بسیار زیبا و با کیفیتی در طرح ها و مدل های جدید وارد بازار شده‌اند که دکوراسیون نقاط مختلف منازل و مکان های عمومی را تحول اساسی بخشیده است. پرده های تزیینی که نقش مهمی را در طراحی و دیزاین خانه ها بر عهده دارد، فضای محیط درونی را جوری طراحی می کند که علاوه بر زیبایی و متفاوت بودن، حس تسکین و راحتی را نیز به ساکنین انتقال می دهد، یکی از این پرده های،‌ پرده زبرا می باشد که نقش بسیار زیادی در دکوراسیون خانه و ادارات دارد.

انواع پرده زبرا 


  • پرده زبرا مخصوص آشپزخانه
  • پرده زبرا مخصوص پذیرایی
  • پرده زبرا مخصوص اماکن عمومی و مکان های تجاری
  • پرده زبرا مخصوص اتاق خواب

مجموعه سام آلومینیوم در سال ۱۳۸۹ در تهران شهرک صنعتی چهاردانگه فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تولید و عرضه پروفیل های پرده زبرا و یراق آلات مربوط آغاز کرد . این شرکت در سالیان گذشته توانست تجربیات زیادی را در زمینه انواع پروفیل های پرده زبرا کسب نماید که این تجربیات در اصناف مختلف مانند دکوراسیون داخلی و یراق آلات متعلق به پرده زبرا گذراند و مدتی را در زمینه تولیدات پروفیل های پرده زبرا پشت سر گذاشت و به مرور زمان و گذر از فراز و نشیب های فراوان و کسب تجربه های تلخ و شیرین بسیار موفق شد پس از ۳ سال در شهرک صنعتی چهاردانگه و مدتی دایر کردن دفتر در میدان حسن آباد تهران کار را گسترش دهد.

 

پروفیل پرده زبرا


یراق آلات پرده زبرا 


شرکت سام آلومینیوم در زمینه تولید یراق آلات پرده زبرا نیز تجربه زیادی کسب کرده و این شرکت توانایی تولید انواع یراق آلات مورد نیاز برای پرده زبرا را دارد. که شما می توانید با مراجعه به صفحه یراق آلات پرده زبرا، محصولات این بخش را ببینید و موارد مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه در اختیار شما قرار بگیرد